Mardin Büyükşehir Belediyesi Kurumsal Logo Yarışması

0
2115
mardin_belediyesi_logo_yarismasi
Mardin Belediyesi Logo Yarışması

Son Başvuru Tarihi: 15 Eylül 2014 tarihine uzatıldı.

mardin_belediyesi_logo_yarismasi
Mardin Belediyesi Logo Yarışması


Yarışma Amacı:  Yarışmanın konusu, sürekli yenilenen, gelişen ve büyüyen Mardin’in hem tarihi değerleri, hem çağdaş nitelikleriyle yüksek yaşama standartlarına sahip ve örnek bir şehir olma yolunda bu özelliklerini yansıtacak ve Mardin Büyükşehir Belediyesi kurum kimliğinde kullanılacak, özgün amblem/logonun tasarlanmasıdır.
Yarışma sonucu, üniversitesi, limanı, tarımı, turizmi, sanayisi , yaşam alanları ve bulunduğu stratejik konumu ile Ortadoğu’ya komşuluğu, Mardin’i tanıtıcı ve belirleyici logonun, yaşadığımız çağa uygun olarak, vizyonel ve fonksiyonel bir forma dönüştürülmesi hedeflenmektedir.

Değerlendirme Kriterleri: Mardin’in vizyonunu yansıtacak şekilde, hem Mardin hem Mezopotamya Bölgesi’nin sahip olduğu genel imajla uyumlu; yaratıcı, akılda kalıcı ve işlevsel kullanımına olanaklı bir biçimde tasarlanıp oluşturulmasıdır. Yarışmaya katılan tasarımların özgün olması ilk koşuldur. Çalışmalar, kavramsal yaklaşım ve estetik bütünlük açısından değerlendirilecektir. Tasarımda “Mardin Büyükşehir Belediyesi” yazısı kullanılacaktır. Logo, kavramsal olarak amaca uygun tasarlanmış bir simge veya bunların birleşiminden oluşabilir.

Başvuru Formu: İndir

Ayrıntılı Bilgi: www.mardin.bel.tr
Adres: Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vali OZAN Caddesi Özel Kalem Müdürlüğü-MARDİN
E-mail: bilgiislem@mardin.bel.tr, ozelkalem@mardin.bel.tr
İletişim: 0482-212 59 30

Yarışma Takvimi:
Yarışma İlan Tarihi : 26 Ağustos 2014
Son Teslim Tarihi : 15 Eylül 2014 Saat: 17.00
Sonuç İlan Tarihi :  20 Eylül 2014

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER