ADOBE YENİ ACROBAT X AİLESİNİ SUNAR

0
745

Adobe bugün, günümüzün dinamik iş ortamlarında, takımlar arasında daha güçlü işbirliği ve verimlilik sağlayarak daha kaliteli içerik oluşturmalarında profesyonellere güç katan Adobe® Acrobat® X yazılım ailesini (Acrobat X, Reader® X, Acrobat X Suite) katıldı. Acrobat X, çok-adımlı belge hazırlama ve yayınlama süreçlerini basitleştirmek için yeni kılavuzlu Eylemler ve birden çok dosya türünü etkileyici bir sunum olarak PDF Porföyünde birleştiren tamamen yeni özelleştirme yetenekleri sunuyor. Acrobat.com sitesinde bulunan yeni belge hizmetleri, kişilere daha verimli şekilde işbirliği yapma becerisi veriyor.

Microsoft SharePoint uygulamasıyla entegrasyon, işletme genelinde PDF dokümanlarında tutarlılık sağlıyor.
Microsoft® Word ve Microsoft® Excel programlarından yüksek kaliteli dışa aktarma ile içeriğin yeniden kullanımı artık daha kolay.

Yeni Acrobat X’in Öne Çıkan Özellikleri

* Yeni kılavuzlu eylemler ile eğitim yükünü azaltarak rutin, çok adımlı görevleri otomatikleştirme ve bunları iş arkadaşları ve ortaklarla paylaşma.
* Kullanıcıların içerikle nasıl etkileşime gireceğini, içeriği nasıl görüntüleyeceğini ve nasıl dönüştüreceğini PDF Portföyleri’nin yeni görsel temaları, yerleşimleri ve renk paletlerini kullanarak belirleme.
* Acrobat X Suite ile kolayca dinamik iletişim oluşturmak için Adobe Photoshop® ve Adobe Acrobat uygulamalarının gücünü en üst düzeyde kullanma. Masaüstünden dijital içeriği hızlı bir şekilde yakalama, düzenleme ve birleştirme.
* Kurumsal verimliliği yeni Microsoft® SharePoint entegrasyonu ile artırma. Paylaşılan belgeleri gözden geçirmek ve düzenlemek amacıyla PDF dosyalarını gönderme ve alma.
* Büyük organizasyonların, Adobe Reader X ve Acrobat X uygulamalarında güncelleştirmeleri dağıtma, yapılandırma, yönetme ve ISO standartlarına uyum süreçlerini Microsoft SCCM ve SCUP desteği de dahil olmak üzere kolaylaştırma.
* Yenilenmiş kullanıcı ara yüzü ile en çok kullanılan araçları tek bir panelde gösterme.

Adobe Reader X Yeni Özellikleri

* Tüm kullanıcıların yararlanabildiği Yapışkan Notlar (Sticky Notes) ve Vurgulama (Highlighter) araçlarıyla Adobe Reader X uygulamasında yorumlama işlevi artık mevcuttur.
* Android, Windows Phone 7 ve Blackberry Tablet OS için ücretsiz
Adobe Reader X ile mobil cihazlarda daha geniş PDF erişimi.
* Sistemleri ve verileri saldırılardan izole eden yeni Protected Mode (Korumalı Mod) yetenekleri ile PDF dosyalarının güvenli bir şekilde görülmesini sağlar.

Acrobat.com Üzerinden Yeni Hizmetler

* Yeni ve önemli bir acrobat.com hizmeti olan Adobe Sendnow kullanıcıları, e-posta ağ geçidi sorunlarından, karmaşık FTP sunucularından veya pahalı ekspres posta maliyetlerinden kurtararak onların büyük dosyaları gönderme, alma ve alındı belgesiyle bu dosyaları takip etmelerini sağlar.
* Adobe CreatePDF, ile Adobe Reader X veya herhangi bir web tarayıcısı içerisinde dosyaları kolayca PDF dokümanlarına dönüştürme.

Ürünler

* Adobe
* Autodesk
* Babylon
* Blackboard
* Symantec
* IBM
* Raptivity
* Wacom
* Eizo
* Ariba
* Microsoft
* Tüm Ürünler

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER